Stomatolog Warszawa Wola

Kontrole wizyty wyznacza stomatolog Warszawa Wola zachęca wszystkich swoich mieszkańców do korzystania z takiej możliwości
 Systematyczne wizyty w gabinecie dentystycznym i poddawanie się zabiegom profilaktycznym, pozwala na zachowanie zdrowych i pięknych zębów. Podczas kontrolnej wizyty, stomatolog przy pomocy specjalistycznych urządzeń usuwa kamień nazębny a następnie wykonuje polerowanie zębów przy użyciu odpowiedniej pasty. Jeżeli taki zabieg nie pozwolił na dokładne oczyszczenie zębów z kamienia, przeprowadzane jest piaskowanie, taką czynność realizuje stomatolog Warszawa Wola posiada wyspecjalizowaną placówkę w zakresie stomatologii zachowawczej. Pacjent powinien wiedzieć, że piaskowanie pozwala pozbyć się z powierzchni zębów osadu oraz różnych przebarwień, i jest doskonałym uzupełnieniem oczyszczania zębów.
    Niektórzy dentyści po piaskowaniu wykonują jeszcze jeden zabieg czyli fluoryzację, która wzmacnia szkliwo zębów i chroni je przed próchnicą. Zabieg fluoryzacji polega na pokryciu zębów specjalistycznym lakierem zawierającym fluor, rzadziej jest wykonywany u dorosłych, a najczęściej u dzieci, aby zabezpieczyć ich zęby przed rozwinięciem się zmian próchniczych. Dzięki regularnej dbałości o uzębienie można uniknąć, chorób przyzębia, zmian chorobowych prowadzących do leczenia kanałowego lub w najgorszym wypadku usunięcia zęba.